Oferowane produkty

Wagi elektroniczne

Wagi elektroniczne i mechaniczne

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą wag elektronicznych oraz mechanicznych. Oferujemy precyzyjne i niezawodne wagi elektroniczne firmy Ohaus. Dystrybucją wag zajmujemy się od ponad 20 lat, zgromadzone doświadczenie pozwoliło nam otrzymać certyfikat Premier Partnera Ohaus oraz stać się autoryzowanym dealerem  oraz autoryzowanym serwisem wag elektronicznych Ohaus na terenie Polski.  Naszym Klientom zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.


Wagi semi-mikroanalityczne

Profesjonalna waga półmikroanalityczna stworzona do dokładnego ważenia, o dokładności 0,01mg oraz maksymalnego obciążenia do 220g. W celu zwiększenia dokładności pomiarów oraz komfortu pracy, waga została wyposażona w automatyczne otwierane drzwiczki, półkę preparatową wykorzystywaną przy użyciu wbudowanego jonizatora.

>Przejdź do wagi semi-mikroanalityczne

Wagi elektroniczne semi-mikroanalityczne

Wagi analityczne

Wagi przeznaczone do pracy w laboratorium, o dokładności 0,1 mg oraz maksymalnego obciążenia do 320g. Wyposażone szafkę przeciw podmuchową, oraz specjalistyczne funkcje ważenia: liczenie sztuk, ważenie procentowe, ważenie kontrolne, ważenie zwierząt/dynamiczne, sumowanie/statystyki, recepturowanie, pomiar gęstości.

>Przejdź do wagi analityczne

Wagi elektroniczne analityczne

Wagi apteczne

Wagi przeznaczone do pracy w aptekach, wagi z legalizacją, wyposażone w funkcję wewnętrznej kalibracji. Wagi do ważenia proszków w standardowym wyposażeniu wyposażone są w szafki przeciw podmuchowe. Wydruk raportów do sporządzenia dokumentacji potwierdzającej działanie wagi wg zasad Dobrej Praktyki Laboratoryjnej (GLP).

>Przejdź do wagi apteczne

Wagi elektroniczne apteczne

Wagi pszczelarskie GSM

Wagi specjalnie zaprojektowanie do ważenia rodzin pszczelich, zakres ważenia do 150 kg z dokładnością 0,1kg. Wagi wyposażone są w sondy pomiarowe temperatury i wilgotności w wewnątrz oraz na zewnątrz ula. Możliwość śledzenia lokalizacji ula na mapie, alarmy kradzieżowe. Dane przesyłane na serwer są z pomocą GSM. Podgląd zebranych danych możliwy jest za pomocą strony internetowej. Zasilanie akumulatorowe, ładowane za panelu słonecznego.

>Przejdź do wagi pszczelarskie GSM

Wagi elektroczne semi-mikroanalityczne

Wagi precyzyjne

Wagi charakteryzujące się szybką oraz precyzyjną pracą. Dostępne są wagi z osłona przeciw podmuchową, czujnikami bez dotykowymi.

>Przejdź do wagi precyzyjne

Wagi elektroniczne precyzyjne

Wagi przenośne

Wagi przystosowane zostały stworzone do prowadzenia rutynowych operacji ważenia w laboratoriach, przemyśle oraz w szkolnictwie. Dzięki właściwemu połączeniu wydajności i doskonałych właściwości, wagi precyzyjne doskonale spisuję się w nieskomplikowanych rozwiązaniach we wszelkich prostych aplikacjach.
>Przejdź do wagi przenośne

Wagi elektronicze przenośne

Wagi liczące

Wagi liczące posiada wszystkie funkcje, które sprawiają, że są najlepszymi narzędziami nawet do najbardziej skomplikowanych pomiarów. Podstawową funkcją jest liczenie próbek o jednakowej wadze. Zaawansowane oprogramowanie do automatycznej optymalizacji oblicza przeciętną masę jednej sztuki wraz ze wzrostem łącznej masy próbki.

>Przejdź do wagi liczące

Wagi elektroniczen liczące

Wagi techniczne

Wagi charakteryzują się wysoka wytrzymałością,

>Przejdź do wagi techniczne

Wagi elektroniczne techniczne

Wagi wodoodporne

Wodoodporne wagi do żywności, dostępne są wersje obudowy ze stali nierdzewnej lub tworzywa ABS wyposażone są w duży, podwójny wyświetlacz LED, wzmocnioną, polikarbonową klawiaturę odporną na uszkodzenia mechaniczne.

>Przejdź do wagi wodoodporne

Wagi elektroniczne wodoodporne

Wagi specjalne

Oferujemy naszym Klientom możliwość wykonania niestandardowych wag i systemów wagowych w oparciu o nowoczesne i wysokiej jakości głowice pomiarowe firmy OHAUS (terminale wagowe). Wagi dozujące, wagi samochodowe oraz systemy wagowe według wymagań Klienta.

>Przejdź do wagi specjalne

Wagi elektroniczne specjalne

Wagi platformowe

Dostępne jest kilka rodzajów platform o wymiarach do 2,0×1,5m, nośności do 3000kg oraz dokładnością w przedziale 50-1000g w przedziale. Wagi te charakteryzują się wysoka wytrzymałością oraz funkcjonalnością. Opcjonalnie wybrane modele wag dostępne są w wersji legalizowanej.

>Przejdź do wagi platformowe

Wagi elektroniczne platformowe

Wagi mechaniczne

Wagi mechaniczne są niezastąpione w wielu sytuacjach, w których nie mogą być użyte wagi elektroniczne. Na przykład przy braku dostępu do sieci zasilającej w terenie lub w trudnych warunkach środowiskowych (wysokie zapylenie lub niskie temperatury).

>Przejdź do wagi mechaniczne


Wagosuszarki

Wagosuszarki są precyzyjnymi przyrządami pomiarowymi przeznaczonymi do określania wilgotności względnej niewielkich próbek materiałów. Wyniki pomiarów eksponowane są na wyświetlaczu. Raport z pomiarów może być drukowany na dowolnej drukarce wyposażonej w RS 232C.

>Przejdź do wagosuszarki


Wilgotnościomierze do ziarna

Wilgotnościomierz ziaren jest urządzeniem wyznaczającym wilgotność całych ziaren (metodą pojemnościowa), co eliminuje potrzebę przygotowywania próbek i mielenia. Badaniu może być poddawana szeroka gama zbóż, roślin strączkowych czy oleistych.

>Przejdź do wilgotnościomierze do ziarna


Akcesoria do wag

Do oferowanych wag istnieje możliwość dołączenia wyposażenia dodatkowego: wyświetlacz wagowy, program do odczyt danych z wagi, system wagowy ESKUP, drukarki, odważniki

>Przejdź do akcesoria do wag

Akcesoria do wag

Podziel się stroną ze znajomymi!