Oferowane produkty

Komory laboratoryjne

Autoklawy

Oferujemy autoklawy parowe oraz mikrofalowe. Pierwszy rodzaj autoklawów służy do sterylizacji nasyconą parą wodną opakowanych i nieopakowanych narzędzi medycznych gładkich i wydrążonych (typ B), porowatych materiałów (bawełna), szkła i gumy oraz płynów. Autoklawy mikrofalowe oferują szybszą sterylizację, do 12 minut, oraz krótszą ekspozycję na wysoka temperaturę.

> Przejdź do autoklawy

Autoklaw sterilclave

Suszarki laboratoryjne

Idealne do prostych i zaawansowanych procesów suszenia, łagodnego ogrzewania, analiz, utwardzania, badań lub przechowywania i precyzyjnego termostatowania. Zakres temperatur pracy +20 °C ÷ 300 °C.

> Przejdź do suszarki laboratoryjne

Suszarka Memmert UN110

Cieplarki laboratoryjne

Do zastosowań w medycynie, mikrobiologii, zróżnicowanych zastosowań w przemyśle i wszędzie tam, gdzie ważne jest bardzo dokładne termostatowanie do 80°C, wyposażone w podwójne drzwi (wewnętrzne szklane, zewnętrzne ze stali nierdzewnej), układ grzałek zapewnia równomierny rozkład temperatury w komorze.

> Przejdź do cieplarki laboratoryjne

Cieplarka Memmert IN750

Sterylizatory laboratoryjne

Sterylizatory użyteczne są przy niszczeniu wszystkich mikroorganizmów zdolnych do rozwoju na metalowych narzędziach medycznych, szkle, porcelanie, w pudrach, w olejach oraz w odpornych na wysokie temperatury chemikaliach. Sterylizatory te cechuje szybkie nagrzewanie do temperatury sterylizacji, wysoka stabilność temperatury sterylizacji, automatyczny proces sterylizacji.

> Przejdź do sterylizatory laboratoryjne

Sterylizator Memmert SN110

Inkubatory z chłodzeniem

Wykorzystywane medycynie, mikrobiologii, zróżnicowanych zastosowań w przemyśle i wszędzie tam, gdzie ważne jest bardzo dokładne termostatowanie w zakresie -12ºC ÷ + 70ºC. Dostępne w wersjach z chłodzeniem tradycyjnym lub elementem Peltiera. Energooszczędne, bez freonowy system chłodzący (w przypadku tradycyjnego chłodzenia), wydajne automatyczne rozmrażanie, system automatycznej kontroli błędów.

> Przejdź do inkubatory z chłodzeniem

Inkubator z chłodzeniem Memmert IPP260

inkubatory CO2

Urządzenia wykorzystywane do hodowli komórkowych, gdzie wymagane jest stabilne utrzymanie atmosfery CO2 w zakresie 0-20%, oraz odpowiednie utrzymanie wilgotności powietrza w zakresie do 97% rh i temperatury do + 70°C.

> Przejdź do inkubatory CO2

Inkubator New Brunswick Galaxy 48R

Komory klimatyczne

Do zastosowań w medycynie, mikrobiologii, zróżnicowanych zastosowań w przemyśle i wszędzie tam, gdzie ważne jest bardzo dokładne termostatowanie w zakresie + 0°C ÷ + 70°C (do + 160°C – sterylizacja) oraz utrzymanie wilgotności powietrza w zakresie 10 – 90% rh (wilgotności względnej).

> Przejdź do komory klimatyczne

Komora klimatyczna HCP

Cykliczne komory klimatyczne

Urządzenie symuluje warunki otoczenia, w tym temperatury otoczenia do 70 °C i wilgotności równej 98%. Cykliczne komory klimatyczne wykorzystywane są m.in. na potrzeby: badań cement/betonu, testowania komponentów elektronicznych, przyspieszenia starzenia.

> Przejdź do cykliczne komory klimatyczne

Cykliczne komory klimatyczne

Komory laminarne

Oferujemy komory klimatyczne pierwszej oraz drugiej klasy bezpieczeństwa, z pionowym oraz poziomym przepływem powietrza. Zapewniają pełne zabezpieczenie użytkownika, środowiska i produktu. Dzięki zastosowaniu filtrów HEPA wydajność zatrzymywania filtrów wynosi 99,995% dla MPPS.

> Przejdź do komory laminarne

Komora laminarna 2 klasa bezpieczenstwa

Zamrażarki

Oferujemy dwie grupy zamrażarek: małe, kompaktowe zamrażarki niskotemperaturowe o pojemności 35 litrów z zakresem pracy do -85°C oraz duże zamrażarki niskotemperaturowe o pojemności do 760 litrów z zakresem pracy do -86°C.

> Przejdź do zamrażarki

Zamrazarka Innova U725

Podziel się stroną ze znajomymi!