Oferowane produkty

Sprzęt grzewczy

Taśmy, czasze, płaszcze

Oferujemy czasze grzewcze w wersjach na metalowym pręcie, mocowane na statywach laboratoryjnych lub osadzonych na stelażach. Płaszcze grzewcze występują w obudowach z funkcją regulacji grzania lub/i mieszania. Urządzenia przystosowane są do pracy z kolbami o rozmiarach od 0,5 – 20 litrów.

>Przejdź do taśmy, czasze, płaszcze


Regulatory mocy

Regulator mocy przeznaczony jest do sterowania mocą urządzeń grzewczych zasilanych z sieci 220-240V typu : czasze grzewcze, taśmy grzejne, i inne grzałki. Dzięki małym rozmiarom i niewielkiej masie jest urządzeniem mieszczącym się na każdym stole laboratoryjnym oraz zastępuje autotransformator.

>Przejdź do regulatory mocy


Termostaty suche

Uniwersalne urządzenia idealne do zastosowań w medycynie, mikrobiologii, zróżnicowanych zastosowań w przemyśle i wszędzie tam, gdzie ważne jest bardzo dokładne i stabilne termostatowanie. Zaprojektowane do grzania lub grzania i chłodzenia próbek o niewielkiej objętości. Wybrane modele dostępne są w wersji do jednoczesnego mieszania i grzania lub chłodzenia. Zakres temperatur pracy RT -10°C ÷ 150°C z rodzielczością nastawienia temperatury co 0,1°C oraz dokładnością do 0,5°C.

>Przejdź do termostaty suche


Podziel się stroną ze znajomymi!