Oferowane produkty

Łaźnie laboratoryjne

Łaźnie wodne

Oferujemy łaźnie wodne z cyrkulacją wody oraz bez cyrkulacji. Przeznaczone są do prowadzenia badań analityczno-medycznych, mikrobiologicznych, fizycznych, chemicznych i innych wymagających dokładnego utrzymywania żądanej temperatury w zakresie od 20ºC do 100ºC.

>Przejdź do łaźnie wodne

Łaźnie wodne

Kriostaty

Umożliwiają termostatowanie badanych próbek z zakresie od -95°C do +200°C z dokładnością ±0,01°C. Dzięki nowoczesnemu wyświetlaczowi wyświetlającemu równoczesne wyświetlanie do 3 wartości, mamy pełną kontrolę nad nastawą temperatury, odczytem aktualnej temperatury w komorze oraz przepływem płynu chłodzącego.

>Przejdź do kriostaty

Kriostat serii CORIO

Termostaty cyrkulacyjne

Umożliwiają termostatowanie badanych próbek z zakresie od +20oC do +300 oC z dokładnością ±0,01°C. Dzięki nowoczesnemu wyświetlaczowi wyświetlającemu równoczesne wyświetlanie do 3 wartości, mamy pełną kontrolę nad nastawą temperatury, odczytem aktualnej temperatury w komorze oraz przepływem płynu chłodzącego. Urządzenia umożliwiają nastawianie górnej granicy temperatury z wyświetleniem wartości; ostrzeżenie o niskim poziomie płynu oraz zbyt niskiej/wysokiej temperaturze.

>Przejdź do termostaty cyrkulacyjne

Termostat cyrkulacyjny serii CORIO

Podziel się stroną ze znajomymi!