Oferowane produkty

Wstrząsarki

Wytrząsarki Ohaus

Oferowane wytrząsarki przeznaczone są do pracy z obciążeniem od 68 kg., dostępne są modele z ruchem orbitalnym, kołyszącym lub falującym. Szeroki wybór modeli oraz akcesoriów pozwala na dopasowanie wytrząsarki do własnych potrzeb.

>Przejdź do wytrząsarki Ohaus


Wytrząsarki z inkubacją Ohaus

Wytrząsarki z rodzaju wyposażone z pokrywę przezroczystą lub nieprzezroczystą (dla próbek wrażliwych na światło), umożliwiając wytrząsanie próbek w stabilnej regulowanej temperaturze. Dzięki zastosowaniu bloków modułowych, wytrząsarki mogą mieścić mikroprobówki, probówki wirówkowe, fiolki, kolby,  probówki hodowlane i inne.

>Przejdź do wytrząsarki z inkubacją Ohaus


Wytrząsarki typu vortex Ohaus

Wytrząsarki tego typu głownie wykorzystywane są w laboratoriach do szybkiego i efektywnego mieszania małych objętości cieczy lub tworzenia zawiesin. W ofercie znajdują się wytrząsarki typu Vortex do mikropłytek, z możliwością wytrząsania do 4 mikropłytek jednocześnie.

>Przejdź do wytrząsarki typu vortex Ohaus


Wstrząsarki Allsheng

Podstawowe wstrząsarki o ruchu orbitalnym z maksymalnym obciążeniem do 3 kg. Dodatkową zaletą tych urządzeń jest prosta intuicyjna obsługa.

>Przejdź do wytrząsarki Allsheng


Wytrząsarki IKA

Wytrząsarki laboratoryjne niemieckiej firmy IKA, oferują wysoką jakość oraz niezawodność przy wykonywaniu runowych prac w laboratorium. Dostępne są wytrząsarki typu vortex, platformowe z uchwytami na różnego rodzaju naczynia oraz wytrząsarki z regulacją temperatury.

>Przejdź do wytrząsarki IKA


Wstrząsarki sitowe

Wytrząsarka sitowa wykorzystywana jest do przeprowadzania badań granulometrycznych (analiza sitowa). Wstrząsarki sitowe  wykorzystywane są w badaniach laboratoryjnych gruntów, które pozwalają na określenie zawartości poszczególnych frakcji gleby.

>Wstrząsarki sitowe

Podziel się stroną ze znajomymi!