Oferowane produkty

Sprzęt dozujący i pompy

Pipety automatyczne

Umożliwiają dozowanie płynów o objętościach od 0,1 µl do 20ml. Pipety występują w wersji o stałej dozowanej objętości np.1000µl lub z możliwością regulacji dozowanego płynu np. w zakresie 100-1000µl. Pipety wielokanałowe umożliwią jednoczesne dozowanie w tym samym czasie, usprawniając i przyspieszając pracę w laboratorium.

>Przejdź do pipety automatyczne


Pipety elektroniczne

Umożliwiają dokładne dozowanie płynów o objętościach do 20ml, wyposażone w wyświetlacz oraz czytelne pokrętło selektora trybu. Pipety elektroniczne wykorzystywane są do zastosowań, przy których wymagana jest zwiększona precyzja dozowania przy jednoczesnej eliminacji wielu czynników, które grożą błędami podczas ręcznego pipetowania.

>Przejdź do pipety elektroniczne


Dozowniki

Umożliwiają wielokrotne dozowanie płynów o objętościach od 1 µl do 10ml przy jednokrotnym napełnieniu końcówki. Czytelny wyświetlacz zapewnia łatwą, intuicyjną obsługę. Urządzenia współpracują z wymiennymi końcówkami o pojemności od 0,1ml do 50ml.

>Przejdź do dozowniki


Biurety

Przystosowane do miareczkowania ręcznego, obrót pokrętła w sposób ciągły dozuję ciecz, co eliminuje konieczność pobierania ciągłych porcji cieczy. Głowica montowana jest na butelkach z gwintami: GL32, GL38, GL45 oraz S40.

>Przejdź do biurety


Pompki do pipet

Urządzenia wspomagające pipetowanie ręczne z wykorzystaniem pipet miarowych, dla prostych zastosowań w laboratorium.

>Przejdź do pompki do pipet


Pompy próżniowe

Oferujemy pompy chemicznie odporne, które mogą być szeroko wykorzystywane do odsysania – utylizacji par kwasów i rozpuszczalników. Wszystkie części pompy mające kontakt z tymi mediami są wykonane lub pokryte PTFE. Pompy próżniowe wykorzystywane są również w filtracji, skracając czas procesu.

>Przejdź do pompy próżniowe


Pompy perystaltyczne

Przepływowe pompy perystaltyczne charakteryzują się, całkowitą separacją tłoczonych płynów od elementów mechanicznych pompy, tym samym całkowicie eliminuje to ryzyko zanieczyszczenia płynu. Możliwość regulacji, prędkości, ilości oraz kierunku przepływu tłoczonej cieczy.

>Przejdź do pompy perystaltyczne

Podziel się stroną ze znajomymi!