Oferowane produkty

Sprzęt mieszający

Wirówki laboratoryjne

Wirówki wykorzystywane są w laboratoriach do rozdzielania zawiesin , emulsji, przez wprawienie w szybki ruch obrotowy. Oferujemy szeroki wybór wirówek laboratoryjnych, małe o pojemności maksymalnej od 12 ml, oraz duże o pojemności do 12 litrów. Oferujemy wirówki wolno oraz szybkoobrotowe w zakresie od 100 do 30000 obrotów na minutę.
>Przejdź do wirówki laboratoryjne


Mieszadła magnetyczne

Urządzenia laboratoryjne służące do mieszania substancji, przy użyciu magnetycznego elementu mieszającego. Oferujemy urządzenia jednostanowiskowe, wielostanowiskowe, z możliwością jednoczesnego ogrzewania mieszania próbki lub bez grzania.
>Przejdź do mieszadła magnetyczne


Mieszadła mechaniczne OHAUS

Urządzenia laboratoryjne służące do mieszania substancji o różnych lepkościach w objętościach do 100 litrów, przy użyciu wymiennych elementów mieszających o różnym kształcie. Mocowane na statywach w celu łatwego umieszczenia końcówki mieszającej w pojemniku, prosta i intuicyjna obsługa, beznarzędziowa wymiana elementów mieszających.
>Przejdź do mieszadła mechaniczne OHAUS


Wstrząsarki

Wstrząsarki laboratoryjne wykorzystują ruchy oscylacyjne do mieszania cieczy lub tworzenia zawiesin. Wstrząsarka sitowa służy do oznaczania składu ziarnowego materiałów sypkich, takich jak: kruszywa, piaski, itp. Urządzenie pozwala dokonywać analizy uziarnienia w stanie suchym lub z przemywaniem wodą.
>Przejdź do wstrząsarki

Podziel się stroną ze znajomymi!