Oferowane produkty

Aparatura pomiarowa

Laboratoryjna aparatura pomiarowa

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą handlową na aparaturę pomiarową. Dzięki bezpośrednim kontaktom z producentami urządzeń jesteśmy wstanie zapewnić urządzenia w atrakcyjnych cenach.  Aparatura pomiarowa wysokiej jakości jest podstawowym elementem wyposażenia każdego profesjonalnego laboratorium.

pH-metry i jonometry

pH-metry służą do precyzyjnych i szybkich pomiarów pH, potencjału elektrycznego/redoks, stężenia jonów. Oferujemy modele przystosowane do pracy w laboratorium, na linii produkcyjnej czy pracy w terenie.

> Przejdź do pH-metry i jonometry

laboratoryjna aparatura pomiarowa - ph-metr FiveGo F2

Konduktometry

przyrządy pomiarowe, używane do pomiaru przewodności, zasolenia oraz ogólnej zawartości soli mineralnych. Dostępne modele przystosowane do pracy w laboratorium, na linii produkcyjnej czy pracy w terenie.

> Przejdź do konduktometry

laboratoryjna aparatura pomiarowa - konduktometr FiveGo F3

Tlenomierze

umożliwiają pomiar tlenu rozpuszczonego w wodzie lub powietrzu. Dostępne modele stacjonarne przystosowane do pracy w laboratorium oraz przenośne z zasilaniem akumulatorowym do pracy na linii produkcyjnej czy pracy w terenie.

> Przejdź do tlenomierze

laboratoryjna aparatura pomiarowa - tlenomierz FiveGo F4

Przyrządy wielofunkcyjne

dzięki możliwości zastosowaniu różnego rodzaju czujników, jedno urządzenie łączy funkcjonalność pH-metrów, konduktometrów oraz tlenomierza, umożliwiając dokonywania pomiary wielu parametrów w jednym czasie.

> Przejdź do przyrządy wielofunkcyjne

laboratoryjna aparatura pomiarowa - urzadzenie wielofunkcyjne cp-105

Higrometry

nazywane również wilgotnościomierzami, służą do wyznaczania wilgotności względnej i pomiaru temperatury, znajdują zastosowanie w laboratoriach, magazynach, archiwach, pomieszczeniach farmaceutycznych, komorach fitotronowych.

> Przejdź do higrometry

laboratoryjna aparatura pomiarowa - higrometr DM-302

Polarymetry

polarymetr jest przyrządem służącym do pomiaru kąta skręcania płaszczyzny polaryzacji różnego rodzaju substancji organicznych, charakteryzujących się skręcalnością optyczną. Wykorzystywany w laboratoriach przemysłowych, chemicznych, szpitalnych oraz uniwersyteckich pozwala określić gęstość względną, czystość, stężenie oraz zawartość wielu substancji optycznie czynnych takich jak: roztwór cukru, terpentyny czy kamfory.

> Przejdź do polarymetry

laboratoryjna aparatura pomiarowa - polarymetr kołowy P1000 WXG4

Refraktometry

oferujemy proste w obsłudze refraktometry uniwersalne wyświetlające wyniki w skali BRIX lub RI (Refractive Index). Refraktometry serii PAL dostosowane są do szybkiej kontroli jakości ściśle określonych produktów np. solanek, piwa, soków, modu i innych

> Przejdź do refraktometry

laboratoryjna aparatura pomiarowa - refraktometr PAL-1

Gęstościomierze

zapewniają pomiar gęstości w g/cm3 i wielu innych jednostkach, do pracy w laboratorium i w terenie, do wszystkich zastosowań, m.in. kontroli jakości produktów pośrednich lub końcowych w przemyśle spożywczym, chemicznym i farmaceutycznym

> Przejdź do gęstościomierze

przenośny gęstościomierz

Termometry

umożliwiają dokładny pomiar temperatur, wykorzystywanie w laboratoriach, w budownictwie do oznaczania temperatury betonu, ogrodnictwie do pomiary temperatury gleby

> Przejdź do termometry

laboratoryjna aparatura pomiarowa - termometr PT-411

Rejestratory temperatury

przenośne przyrządy do rejestracji warunków środowiska (np: magazynowania i transportu produktów oraz przebiegu procesów produkcyjnych i sterylizacji). Rejestratory zapisują dane pomiarowe w nieulotnej pamięci. Odczyt danych oraz dalsza obróbka zarejestrowanych danych następuje przy pomocy komputera z zainstalowanym oprogramowaniem.

> Przejdź do rejestratory temperatury

laboratoryjna aparatura pomiarowa - rejestrator temperatury EL-USB LITE

Podziel się stroną ze znajomymi!