Oferowane produkty

Wagi


Wagi semi-mikroanalityczne

Profesjonalna waga półmikroanalityczna stworzona do dokładnego ważenia, o dokładności 0,01mg oraz maksymalnego obciążenia do 220g. W celu zwiększenia dokładności pomiarów oraz komfortu pracy, waga została wyposażona w automatyczne otwierane drzwiczki, półkę preparatową wykorzystywaną przy użyciu wbudowanego jonizatora.

>Przejdź do wagi semi-mikroanalityczne


Wagi analityczne

Wagi przeznaczone do pracy w laboratorium, o dokładności 0,1 mg oraz maksymalnego obciążenia do 320g. Wyposażone szafkę przeciw podmuchową, oraz specjalistyczne funkcje ważenia: liczenie sztuk, ważenie procentowe, ważenie kontrolne, ważenie zwierząt/dynamiczne, sumowanie/statystyki, recepturowanie, pomiar gęstości.

>Przejdź do wagi analityczne


Wagi apteczne

Wagi przeznaczone do pracy w aptekach, wagi z legalizacją, wyposażone w funkcję wewnętrznej kalibracji. Wagi do ważenia proszków w standardowym wyposażeniu wyposażone są w szafki przeciw podmuchowe. Wydruk raportów do sporządzenia dokumentacji potwierdzającej działanie wagi wg zasad Dobrej Praktyki Laboratoryjnej (GLP).

>Przejdź do wagi apteczne


Wagi pszczelarskie GSM

Wagi specjalnie zaprojektowanie do ważenia rodzin pszczelich, zakres ważenia do 150 kg z dokładnością 0,1kg. Wagi wyposażone są w sondy pomiarowe temperatury i wilgotności w wewnątrz oraz na zewnątrz ula. Możliwość śledzenia lokalizacji ula na mapie, alarmy kradzieżowe. Dane przesyłane na serwer są z pomocą GSM. Podgląd zebranych danych możliwy jest za pomocą strony internetowej. Zasilanie akumulatorowe, ładowane za panelu słonecznego.

>Przejdź do wagi pszczelarskie GSM

Wagi precyzyjne

Wagi charakteryzujące się szybką oraz precyzyjną pracą. Dostępne są wagi z osłona przeciw podmuchową, czujnikami bez dotykowymi.

>Przejdź do wagi precyzyjne


Wagi przenośne

Wagi przystosowane zostały stworzone do prowadzenia rutynowych operacji ważenia w laboratoriach, przemyśle oraz w szkolnictwie. Dzięki właściwemu połączeniu wydajności i doskonałych właściwości, wagi precyzyjne doskonale spisuję się w nieskomplikowanych rozwiązaniach we wszelkich prostych aplikacjach.
>Przejdź do wagi przenośne


Wagi liczące

Wagi liczące posiada wszystkie funkcje, które sprawiają, że są najlepszymi narzędziami nawet do najbardziej skomplikowanych pomiarów. Podstawową funkcją jest liczenie próbek o jednakowej wadze. Zaawansowane oprogramowanie do automatycznej optymalizacji oblicza przeciętną masę jednej sztuki wraz ze wzrostem łącznej masy próbki.

>Przejdź do wagi liczące


Wagi techniczne

Wagi charakteryzują się wysoka wytrzymałością,

>Przejdź do wagi techniczne


Wagi wodoodporne

Wodoodporne wagi do żywności, dostępne są wersje obudowy ze stali nierdzewnej lub tworzywa ABS wyposażone są w duży, podwójny wyświetlacz LED, wzmocnioną, polikarbonową klawiaturę odporną na uszkodzenia mechaniczne.

>Przejdź do wagi wodoodporne


Wagi specjalne

Oferujemy naszym Klientom możliwość wykonania niestandardowych wag i systemów wagowych w oparciu o nowoczesne i wysokiej jakości głowice pomiarowe firmy OHAUS (terminale wagowe). Wagi dozujące, wagi samochodowe oraz systemy wagowe według wymagań Klienta.

>Przejdź do wagi specjalne


Wagi platformowe

Dostępne jest kilka rodzajów platform o wymiarach do 2,0×1,5m, nośności do 3000kg oraz dokładnością w przedziale 50-1000g w przedziale. Wagi te charakteryzują się wysoka wytrzymałością oraz funkcjonalnością. Opcjonalnie wybrane modele wag dostępne są w wersji legalizowanej.

>Przejdź do wagi platformowe


Wagi mechaniczne

Wagi mechaniczne są niezastąpione w wielu sytuacjach, w których nie mogą być użyte wagi elektroniczne. Na przykład przy braku dostępu do sieci zasilającej w terenie lub w trudnych warunkach środowiskowych (wysokie zapylenie lub niskie temperatury).

>Przejdź do wagi mechaniczne


Wagosuszarki

Wagosuszarki są precyzyjnymi przyrządami pomiarowymi przeznaczonymi do określania wilgotności względnej niewielkich próbek materiałów. Wyniki pomiarów eksponowane są na wyświetlaczu. Raport z pomiarów może być drukowany na dowolnej drukarce wyposażonej w RS 232C.

>Przejdź do wagosuszarki


Wilgotnościomierze do ziarna

Wilgotnościomierz ziaren jest urządzeniem wyznaczającym wilgotność całych ziaren (metodą pojemnościowa), co eliminuje potrzebę przygotowywania próbek i mielenia. Badaniu może być poddawana szeroka gama zbóż, roślin strączkowych czy oleistych.

>Przejdź do wilgotnościomierze do ziarna


Akcesoria do wag

Do oferowanych wag istnieje możliwość dołączenia wyposażenia dodatkowego: wyświetlacz wagowy, program do odczyt danych z wagi, system wagowy ESKUP, drukarki, odważniki

>Przejdź do akcesoria do wag


Podziel się stroną ze znajomymi!